Lot 39
Vladimír Hroch (1907 - 1966) V PARKU

1. polovina 20. století
Olej, karton
20 x 20,5 cm (v x š)
Vlevo dole "V. Hroch"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   87 EUR

Dosažená cena
8 000 CZK
   |   348 EUR

Vladimír Hroch patřil mezi malíře silně ovlivněné impresionismem. Maloval krajiny, zátiší i květiny a podnikal studijní cesty do mnoha zemí.