Lot 46
Neznámý Autor VŘESOVIŠTĚ

1. polovina 20. století
Olej, karton
39,5 x 34,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Lyrická svižná malba skalní vyhlídky s borovicemi hojně porostlé vřesem.