Lot 217
STOLNÍ EMPÍROVÉ HODINY

Kolem 1815
černé a tmavě červené mořené dřevo, zlacený bronz, ocel, sklo
46 x 23 cm (v x š)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Dosažená cena
21 000 CZK
   |   913 EUR

Velice elegantní designové empírové hodiny jsou bohatě zdobené zlacenými bronzy s figurálními a rostlinnými motivy. Postříbřený ciferník s ocelovými ručičkami s římskými číslicemi je postříbřený. Nahoře bronzová busta rakouského císaře Františka I. Kompletně restaurováno. Čtvrťové bití.