Lot 01
Neznámý Autor BOUŘE NA MOŘI

18. století
Olej, plátno
41 x 56 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Dosažená cena
14 000 CZK
   |   609 EUR

Působivá nekonvenční pre-romantizující marína s efektně malířsky vystavěnou světelnou situací a plasticky akcentovaným bleskem.