Lot 20
Martin Carlin (1730 - 1785) PÁROVÉ HRACÍ STOLKY

70,5 x 60,5 x 34,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Dosažená cena
200 000 CZK
   |   8 000 EUR
Neoklasicistní párové hrací stolky z proslulé dílny pařížského ebenisty Martina Carlina. Elegantní stolky zdobené intarzií s rozvilinami mají horní desku lemovánu po obvodu mosazí a na mírně prohnutých nohou typické kování. Pod horní deskou stolu se nalézá vpředu vysouvací deska a po straně zásuvka. Restaurováno.