Lot 42
SEDACÍ SOUPRAVA

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Dosažená cena
100 000 CZK
   |   4 000 EUR
Souprava tří kusů sedacího nábytku z mahagonového dřeva je typickým příkladem elegantního, plně funkčního a pohodlného anglického nábytku z poloviny 19. století. Restaurováno a nově čalouněno kůží. Křeslo na kolečkách bez podpěrek: 95 x 57 x 86 cm Křeslo s podpěrkami: 98 x 68 x 80 cm Denní postel: 85 x 192 x 72 cm