Lot 39
SEDACÍ SOUPRAVA

Vyvolávací cena
240 000 CZK
   |   9 600 EUR
Pozdně empírová sedací souprava, mahagonová, prokládaná prohnutými ebenovými sloupky. Na opěradlech střídající se tmavý a světlý dekor v intarzii. Restaurováno a nově čalouněno. sofa: 103 x 199 x 65 cm; stůl kulatý konzolový: 82 cm, diameter: 107 cm; 6 x židle: 94,5 x 51 x 53,5 cm