550 000 CZK
| 22 917 EUR
Lot 136
PRSTEN S VELKÝM DIAMANTEM
30. léta 20. století
zlato, přírodní diamant
4.4 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
900 000 CZK
| 37 500 EUR
| 37 500 EUR
Prsten osazen přírodním diamantem kruhového briliantového brusu, broušen po roce 1929, o hmotnosti 5,16 ct. Punc ČSR užívaný v letech 1929 - 1959 (lev). Velmi kvalitní klenotnická práce. Ryzost 585/1000, punc (lev), celková hmotnost 4,40 g. Diamant rozměry 11,02 - 11,18 x 6,75 mm, vypočtená hmotnost 5,16 ct, barva K, čistota VVS2, brus velmi dobrý VG. Znalecký posudek Dr. Jaroslava Hrouze přiložen.
Lot 62 KAFKA V ATELIÉRU
Vyvolávací cena55 000 CZK | 2 292 EUR
Dosažená cena
65 000 CZK | 2 708 EUR
Lot 63 VŮNĚ RŮŽÍ
Vyvolávací cena8 000 CZK | 333 EUR
Dosažená cena
12 000 CZK | 500 EUR
Lot 64 SECESNÍ TALÍŘEK
Vyvolávací cena3 000 CZK | 125 EUR
Dosažená cena
10 000 CZK | 417 EUR
Lot 65 PROBUZENÍ
Vyvolávací cena120 000 CZK | 5 000 EUR
Dosažená cena
370 000 CZK | 15 417 EUR
Lot 66 HLAVA JOSEFA MÁNESA
Vyvolávací cena12 000 CZK | 500 EUR
Dosažená cena
34 000 CZK | 1 417 EUR
Lot 67 KAREL HAVLÍČEK BOROVSKÝ
Vyvolávací cena15 000 CZK | 625 EUR
Dosažená cena
15 000 CZK | 625 EUR
Lot 68 GENERÁL M. R. ŠTEFÁNIK
Vyvolávací cena90 000 CZK | 3 750 EUR
Dosažená cena
430 000 CZK | 17 917 EUR
Lot 69 PORTRÉT SOCHAŘE BOHUMILA KAFKY
Vyvolávací cena5 000 CZK | 208 EUR
Dosažená cena
5 000 CZK | 208 EUR