Lot 157
Vilém Kreibich (1884 - 1955) AUTO V KRAJINĚ

44 x 59,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Dosažená cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Pastel na papíře, signováno a datováno vpravo dole Kreibich 13.