Lot 131
Jan Zachariáš Quast (1814 - 1891) PORTRÉTNÍ MINIATURA CÍSAŘE FRANTIŠKA JOSEFA I.

11,5 x 8,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Dosažená cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Malba na porcelánu v původním dřevěném zlaceném rámečku. Signováno vpravo dole Jo Za Quast