Lot 160
Theodor Stundl (1875 - 1934) TANEČNICE

43 x 26,5 x 10 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Plastika Tanečnice existuje i v jiných materiálech, než zde předkládaný bronzový exemplář. Bronz, signováno a datováno na plintu vpravo dole T. Stundl, 1908.