Lot 168
Vlastimil Košvanec (1887 - 1961) LETNÍ ODPOLEDNE

20. - 30. léta 20. století
Olej, plátno
70 x 104 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "V. Košvanec"

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR

Žánrová malba decentního ženského dvojaktu, kterému Vlastimi Košvanec věnoval nejedno zpracování. Líbezné krásky bledé pleti v kontrastu s ostře rudými deštníčky a svěží bujnou vegetální zelení maloval velice rád a často. Studoval na AVU v Praze u profesora V. Bukovace a V. Hynaise. Podnikl cesty po Itálii, Rakousku, Francii, Nizozemí, Německu, Albánii a Jadranu. Byl členem skupiny Umělecká Beseda. Na rubu autorský štítek s kompletní specifikací díla.

POZDNĚ GOTICKÁ MADONA

Lot 1 POZDNĚ GOTICKÁ MADONA

Vyvolávací cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
Dosažená cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
PIETA

Lot 2 Neznámý Autor PIETA

Vyvolávací cena
220 000 CZK | 8 800 EUR
Dosažená cena
230 000 CZK | 9 200 EUR
PÁROVÉ OBRÁZKY - POSMÍVÁNÍ SE KRISTU

Lot 3 PÁROVÉ OBRÁZKY - POSMÍVÁNÍ SE KRISTU

Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
23 000 CZK | 920 EUR
ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA

Lot 4 ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA

Vyvolávací cena
17 000 CZK | 680 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK | 1 200 EUR
RANÁ ŘÍMSKÁ A ŘECKÁ GEOGRAFIE

Lot 5 Filippo Giunta (1450 - 1517) RANÁ ŘÍMSKÁ A ŘECKÁ GEOGRAFIE

Vyvolávací cena
24 000 CZK | 960 EUR
ČTYŘI RANÉ TISKY ŘÍMSKÉ ANTICKÉ KLASIKY

Lot 6 ČTYŘI RANÉ TISKY ŘÍMSKÉ ANTICKÉ KLASIKY

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 400 EUR
Dosažená cena
35 000 CZK | 1 400 EUR
AMATORIA

Lot 7 Publius Ovidius Naso AMATORIA

Vyvolávací cena
18 000 CZK | 720 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK | 720 EUR
PRAŽSKÁ RENESANČNÍ KOSMOGRAFIE

Lot 8 Johannes Honter (1498 - 1549) PRAŽSKÁ RENESANČNÍ KOSMOGRAFIE

Vyvolávací cena
48 000 CZK | 1 920 EUR
ZVĚSTOVÁNÍ

Lot 9 Neznámý Autor ZVĚSTOVÁNÍ

Vyvolávací cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
Dosažená cena
240 000 CZK | 9 600 EUR
VEČERNÍ KRAJINA S MŮSTKEM A LOVCI

Lot 10 Neznámý Vlámský Mistr VEČERNÍ KRAJINA S MŮSTKEM A LOVCI

Vyvolávací cena
65 000 CZK | 2 600 EUR
Dosažená cena
80 000 CZK | 3 200 EUR
ZIMNÍ KRAJINA S BRUSLAŘI

Lot 11 Hendrik Avercamp (1585 - 1634) (následovník) ZIMNÍ KRAJINA S BRUSLAŘI

Vyvolávací cena
45 000 CZK | 1 800 EUR
Dosažená cena
85 000 CZK | 3 400 EUR
ALEGORIE ZIMY

Lot 12 Aegidius Sadeler (1570 - 1625) ALEGORIE ZIMY

Vyvolávací cena
15 000 CZK | 600 EUR
Dosažená cena
32 000 CZK | 1 280 EUR