7 000 CZK
| 280 EUR
Lot 84
PORTRÉT PETRA VELIKÉHO
19. století
Patinovaná a zlacená mosaz
21 x 17 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
13 000 CZK
| 520 EUR
| 520 EUR
Zlacený reliéf panovníka Petra I. Velikého, který proslul svou snahou modernizovat Ruskou říši, a to v politickém, ekonomickém i kulturním směru. Rusko za Petra Velikého vstoupilo mezi skutečné evropské velmoci.