Lot 25
BAROKNÍ SKŘÍŇ

1. Hälfte des 18. Jahrhunderts
193 x 151 x 66 cm (h x b x t)

Rufpreis
6 000 CZK
   |   240 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

26 000 CZK
   |   1 040 EUR

Veliká barokní skříň s šachovnicovou intarzií je po stranách lomená, se zrcadlově se podobající spodní a horní výraznou stupňovitou lištou. Dobrý stav bez známek poškození.