Lot 26
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1840
185 x 120 x 52 cm (h x b x t)

Rufpreis
8 000 CZK
   |   320 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

16 000 CZK
   |   640 EUR

Působivá kresba ořechového dřeva s černými sloupy s entazí z mořené hrušky. Dole se šuplíkem se zlaceným kováním, nahoře tvořena geometrickými prvky římsy a trojúhelníkového frontonu. Původní klíč. Výborný stav. Restaurováno.