Lot 26
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1840
Ořech, černěná hruška, kování
185 x 120 x 52 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR

Dosažená cena
16 000 CZK
   |   640 EUR

Působivá kresba ořechového dřeva s černými sloupy s entazí z mořené hrušky. Dole se šuplíkem se zlaceným kováním, nahoře tvořena geometrickými prvky římsy a trojúhelníkového frontonu. Původní klíč. Výborný stav. Restaurováno.