Lot 147
Aristide Petrilli (1868 - 1907) BEATRICE FIRENZE

20,5 cm (v)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Dosažená cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Busta mladé dívky z alabastru se zlaceným florálním ornamentem. Značeno na rameni Prof. A. Petrilli - Firenze.