Lot 146
František Kaván (1866 - 1941) ZIMNÍ KRAJINA

30 x 39 cm (v x š)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Dosažená cena
38 000 CZK
   |   1 520 EUR
Olej na kartonu, signováno vpravo dole Kaván.