Lot 145
Ladislav Mednyánszky (1852 - 1919) HORSKÉ JEZERO V ZIMĚ

25 x 34,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
85 000 CZK
   |   3 400 EUR
Dosažená cena
160 000 CZK
   |   6 400 EUR
Olej na plátně, lepeno na kartonu, signováno vpravo dole Mednyánszky. Posudek Prof. PhDr. Tomáš Vlček CSc.