Lot 08
BIBLE SVATOVÁCLAVSKÁ
1677 - 1715
Kožená vazba, papír
| 1 200 EUR
| 1 200 EUR
Bible svatováclavská je první úplnou českou katolickou bibli v tištěné podobě. (Bjblj Cžeská to gest Swaté Písmo...) Tiskl J. J. Kamenický. 1. vyd. Tři části ve 2 svazcích. První část Starého zákona. Dvoubarevný titul společný pro celé dílo v bohatém dřevořezu. Dedikace císaři. 1263 stran, 13 listů nečísl. Textové dřevořezy, iniciály, vignety. Kožená vazba 19. st. s mosaznými puklami, hřbet nahrazen. 31x22x10 cm. Dále Bible svatováclavská. Druhá část Starého zákona. Prorokové a knihy Machabeyský. Datována 1712, 1715.Titul s dřevořezem a orámováním. 470 s., 59 s., 12 listů nečísl. Třetí částí je Nový zákon. Datováno 1677. Mědirytinový tit. list, celostr. mědirytiny světců, text. dřevořezy, iniciály, vignety. 512 s., 6 listů nečísl. Obě části v 1 sv. Kožená vazba 20. st. se štítkem. 35x24x9 cm.
Lot 1 HISTORIE CÍRKEVNÍ
Vyvolávací cena12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
13 000 CZK | 520 EUR
Lot 2 LÉKAŘSTVÍ
Vyvolávací cena18 000 CZK | 720 EUR
Dosažená cena
20 000 CZK | 800 EUR
Lot 3 PŘÍRUČKA CHIRURGIE
Dosažená cena
22 000 CZK | 880 EUR
Lot 4 NĚMECKÝ KORÁN
Dosažená cena
14 000 CZK | 560 EUR
Lot 5 PERSPEKTIVA PRO MALÍŘE A ARCHITEKTY
Vyvolávací cena9 000 CZK | 360 EUR
Dosažená cena
25 000 CZK | 1 000 EUR
Lot 6 SYMBOLICKÝ SVĚT
Dosažená cena
9 500 CZK | 380 EUR
Lot 7 PRÁVNICKÁ PŘÍRUČKA
Dosažená cena
12 000 CZK | 480 EUR
Lot 8 BIBLE SVATOVÁCLAVSKÁ
Vyvolávací cena30 000 CZK | 1 200 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK | 1 200 EUR
Lot 9 VRCHOLNĚ GOTICKÁ SOCHA PANNY MARIE
Vyvolávací cena300 000 CZK | 12 000 EUR
Dosažená cena
300 000 CZK | 12 000 EUR
Lot 10 OČISTEC
Vyvolávací cena140 000 CZK | 5 600 EUR
Dosažená cena
200 000 CZK | 8 000 EUR
Lot 11 KAJÍCNÁ MÁŘÍ MAGDALÉNA
Vyvolávací cena35 000 CZK | 1 400 EUR
Dosažená cena
37 000 CZK | 1 480 EUR
Lot 12 DVORSKÝ MOTIV
Vyvolávací cena75 000 CZK | 3 000 EUR