Lot 99
Leopold Becher PISTOLE S FRANCOUZSKÝM KŘESADLOVÝM ZÁMKEM

Vyvolávací cena
480 000 CZK
   |   19 200 EUR
Dosažená cena
800 000 CZK
   |   32 000 EUR
Hlaveň s hladkým vývrtem, po celé ploše zdobena rytým a zlaceným rostlinným ornamentem, zámková deska signována „L. BECHER“ a zdobena rytým rostlinným a figurálním ornamentem, mosazná zámková protideska se scénou štvanice, celopažbená, pažba ze dřeva zdobena řezbou a inkrustací stříbrným drátkem, kování mosazné s reliéfní výzdobou, délka 415 mm, ráže 14 mm.