Lot 193
Franz Francken ii. (1581 - 1642) ALEGORIE NÁHODY

55 x 88 cm (v x š)

Vyvolávací cena
380 000 CZK
   |   15 200 EUR
Dosažená cena
850 000 CZK
   |   34 000 EUR
Olej na dřevěné desce, parketováno, signováno vlevo dole, rozbor barev.