Lot 288
Jan Václav Mrkvička (1856 - 1938) BULHARSKÁ VESNICE

19 x 27 cm (v x š)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Dosažená cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Kresba, kvaš na papíře, signováno a datováno vlevo dole.