Lot 287
Neurčený Autor FREGATY SCHWARZENBERG A REDETZKY U HELGOLANDU

19,5 x 26,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Akvarel na papíře, signováno vlevo dole – nečitelně PEAM, zezadu popsáno tužkou 9.5.1864.