Lot 286
Václav Březina (1862 - 1906) U LESA

81,5 x 63 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole BŘEZINA, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.