Lot 285
Luděk Marold (1865 - 1898) POLIBEK

38,5 x 30 cm (v x š)

Vyvolávací cena
450 000 CZK
   |   18 000 EUR
Dosažená cena
950 000 CZK
   |   38 000 EUR
Olej na lepence, restituce NG Praha, signováno vpravo dole, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.