Lot 284
Vojtěch Bartoněk (1859 - 1908) STOJÍCÍ ŽENSKÝ AKT

61,5 x 38 cm (v x š)

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 600 EUR
Dosažená cena
65 000 CZK
   |   2 600 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Paříž 14.12.89.