Lot 360
Linka Procházková (1884 - 1960) DÍTĚ

32 x 28 cm (v x š)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Olej na překližce, signováno vpravo nahoře a datováno zezadu.