Lot 361
Rudolf Kremlička (1886 - 1932) PORTRÉT SLEČNY SCHÜCKOVÉ

130 x 101 cm (v x š)

Vyvolávací cena
650 000 CZK
   |   26 000 EUR
Dosažená cena
650 000 CZK
   |   26 000 EUR
Olej na plátně, neznačeno, rozbor barev, odborný posudek PhDr. K. Srp, restaurátorská expertíza T. Berger.