Lot 362
Rudolf Kremlička (1886 - 1932) DVOJPORTRÉT SESTER

40 x 50 cm (v x š)

Vyvolávací cena
240 000 CZK
   |   9 600 EUR
Dosažená cena
350 000 CZK
   |   14 000 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole, odborný posudek PhDr. K. Srp.