Lot 364
Alfred Justitz (1879 - 1934) KRAJINA SE STROMY

66 x 49 cm (v x š)

Vyvolávací cena
290 000 CZK
   |   11 600 EUR
Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozbor barev, posudek PhDr. M. Dohnalová.