Lot 365
František Foltýn (1891 - 1976) CESTA V ALEJI

82 x 100,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
85 000 CZK
   |   3 400 EUR
Dosažená cena
200 000 CZK
   |   8 000 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno zezadu FOTÝN B. 1938.