Lot 366
Oldřich Blažíček (1887 - 1953) VNITŘEK KOSTELA V LEVOČI

91 x 66 cm (v x š)

Vyvolávací cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.