Lot 281
POHLED NA FLORENCII

76 x 101 cm (v x š)

Vyvolávací cena
300 000 CZK
   |   12 000 EUR
Dosažená cena
380 000 CZK
   |   15 200 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno C.MARKO.1872, restaurátorský průzkum M. Martan.