Lot 282
Antonietta Brandeisová (1849 - 1910) BENÁTKY (RIVO DELLA SQUERA)

15 x 25,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
130 000 CZK
   |   5 200 EUR
Olej na dřevě, signováno vlevo dole AB.