Lot 128
Josef Neugebauer (1810 - 1895) DĚVČÁTKO SE PSEM

99 x 75 cm (v x š)

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Dosažená cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vlevo dole. Restaurováno, rentoilováno.