Lot 215
Otakar Španiel (1881 - 1955) FIGURÁLNÍ KOMPOZICE

35 x 46,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Dosažená cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Akvarel na ručním papíře. Signováno vpravo dole.