Lot 130
Vlaho Bukovac (1855 - 1922) LEŽÍCÍ ŽENSKÝ AKT

31 x 45 cm (v x š)

Vyvolávací cena
750 000 CZK
   |   30 000 EUR
Dosažená cena
750 000 CZK
   |   30 000 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole VLAHO BUKOVAC ZAGREB 1897. Publikováno in: Vera Kruzyc Uchytil: Vlaho Bukovac, život a dílo, Zagreb 2005.