Lot 229
Rudolf Bém (1874 - 1955) NA VSI

73 x 93 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Kombinovaná technika, tempera, pastel na kartonu. Signováno a datováno. Na zadní straně popis: "Cesta na vsi" "Ze Stožic".