Lot 57
PUŠKA S KOLEČKOVÝM ZÁMKEM - TĚŠÍNKA

Vyvolávací cena
280 000 CZK
   |   11 200 EUR
Dosažená cena
290 000 CZK
   |   11 600 EUR
Hlaveň oktagonální, s trubicovitým hledím, signovaná „I. LOPRENSTEINER“(?), zámek s vnějším kolečkem, dřevěná pažba bohatě zdobená rohovinovou a perleťovou intarzií s figurálními a zvířecími motivy, délka 1070 mm, ráže 11 mm.