Lot 18
Monogramista ib SLUNCE

8,3 x 4,9 cm (v x š)

Vyvolávací cena
7 000 CZK
   |   259 EUR
Drobná grafika Slunce, náležející do skupiny sedmi grafik planetárního zodiaku. Signováno IB a datováno vlevo nahoře.