Lot 44
Neznámý Autor SVATÁ CECÍLIE

142 x 97 cm (v x š)

Vyvolávací cena
100 000 CZK
   |   4 000 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Svatá Cecílie, patronka hudebníků. Olej na plátně, původní nerestaurovaný stav a rám.