Lot 227
František Pečinka (1869 - 1917) VĚTRÁKY U KLOBOUK

44 x 58 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole. Dílo uvedeno ve Slovníku výtvarných umělců, Prokop Toman.