Lot 16
Eduard Schmidlin (1808 - 1890) ZAHRADNÍ UMĚNÍ

21 x 14 cm (v x š)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR
Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR
Polokožená vazba, zdobená zlacením, lepenkové desky s pokryvem zeleného ozdobného papíru. První (z celkem čtyř) vydání jednoho ze základních děl německé zahradnické literatury 19. století. Doprovázeno 24 skládacími rytinami s plány okrasných zahrad. Úplný exemplář, zachovaný ve velmi dobrém stavu.