Lot 61
Jan Kašpar Hirschely (1695 - 1743) ZÁTIŠÍ S OVOCEM

31,5 x 45 cm (v x š)

Vyvolávací cena
200 000 CZK
   |   8 000 EUR
Jedná se o typickou středoevropskou barokní kabinetní malbu 1. poloviny 18. století. Olej na dřevě. Rozbor barev Dorothea Pechová.