Lot 41
Willem Claesz Heda (1594 - 1680) ZÁTIŠÍ SE SKLENICÍ BÍLÉHO VÍNA, STŘÍBRNÝM POHÁRKEM A JÍDLEM

79 x 60 cm (v x š)

Vyvolávací cena
350 000 CZK
   |   14 000 EUR
Olej na dřevě, parketováno. Restaurováno. Posudek Univ. Prof. Dipl. Ing. Dr. Manfred Schreiner, Wien.