Lot 21
Neznámý Autor MINIATURNÍ MUŽSKÝ PORTRÉT

19. století
Olej, slonovina
Ve výřezu 7 x 6 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
4 500 CZK
   |   180 EUR

Miniatura mužského portrétu na slonové kosti vyobrazující muže v dobovém oděvu. Zlacený dobový rám.