Lot 09
ANGLICKÝ PSACÍ STŮL

2. polovina 19. století
palisandr, mahagon, mosaz, kůže
75 x 122 x 70 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
6 500 CZK
   |   260 EUR

Kvalitně zpracovaný anglický psací stůl s celkem sedmi šuplíky s linkovanou intarzií dřev palisandru a mahagonu. Dobrý stav, horní kožená deska je určena k výměně.