Lot 56
DÁMSKÁ SPOLEČNOST

19. století
Olej, měděný plech
16 x 24,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Olejomalba dam v pokročilém stádiu těhotenství. Vzhledem k jejich uskupení se jedná pravděpodobně o shromáždění před zákrokem nebo vyšetřením.