2 700 CZK
| 100 EUR
Lot 57
KONVOLUT MINIATURNÍCH PORTRÉTŮ
19. století
Olej, papír
7,5 x 5,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 700 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Set tří portrétů starších mužů v oválnch medailoncích.